4.turnus letního tábora Blaník 2012

Na RS Blaník pořádáme tábory pro NEJMENŠÍ (5-10let) * SPORTOVNÍ * TANEČNÍ * JEZDECKÉ * VÝTVARNÉ * VÝUKA SEBEOBRANY * CYKLISTICKÉ

Vážení rodiče,

tyto webové stránky jsme pro Vás připravili abyste mohli aktuálně sledovat dění na letním táboře Blaník, který se bude konat v termínu od 29.7. - 5.8.2012 !
Zde najdete základní informace o táborovém programu, kontakty na oddílové vedoucí včetně seznamu oddílů, fotky z tábora  a natočená videa, která budou zařazena přímo ve fotogalerii.

Informace k přihlášce, pokyny k odjezdu, čestné prohlášení o zdravotním stavu atd. naleznete na našich domovských stránkách :

www.letnitabory.eu     nebo     www.rekreace-deti.cz

Volací hodiny přímo oddílové vedoucí u typu č. 1 ( děti do 10 let ) jsou v době od 8 h do 9 h ráno.  


Co si na tábor připravujeme ?

Tábor bude bude zaměřen na dopolední činnost  dle  jednotlivých  typů  tábora, odpoledne celotáborová hra a večer společný zábavný program  :

typ č. 1 - tábor pro děti do 10 let ( dopolední program je složen z krátkých interativních  her, mezioddílových soutěží, trocha výtvarné činnosti při výrobě erbů a vlajek, trocha týmových her na stmelení kolektivu,  trošku sportu spíše pro kluky a holčičky si mohou vyzkoušet i nějaké taneční aktivity. Vzhledem k zájmu o taneční kroužek pro malé, se snažíme do každého termínu zařadit jeden takovýto oddíl malých tanečnic - žádost o zařazení do takového oddílu, pište přímo na přihlášku nebo nahlašte u autobusu. Oddíly se snažíme rozdělit dle věku v rozmezí dvou let s tím že dodržujeme požadavky na ubytování a rozdělení do oddílů ( viz. žádosti na přihláškách ).

Typ č.2 - sportovní od 10 let a více - sportovní aktivity ( všechny míčové hry, včetně basketu, fotbalu atd., florbal, nohejbal, softbal, freesbee, lakros,  ping-pong, týmové mezioddílové soutěže. Hry na sebepoznání teenagerů, program může být doplněn i lanovými aktivitami atd.

Typ č. 3 - taneční od 10 let a více - dopoledne s instruktorkou taneční hodiny s cílem secvičit sestavu na závěrečné představení poslední večer tábora. Děti nemusí navštěvovat žádné taneční kroužky, pohyb by je měl bavit.

Typ č. 4 - výtvarný - výroba výtvarných děl, plastických obrazů, různých dárečků. Meze fantazie nejsou vyhrazeny :-)

Typ č. 6 - jezdecký - výuka na kryté jízdárně na farmě v Louňovicích p. Blaníkem. Děti jezdí pod odborným dozorem instruktorů jezdecké farmy v Louňovicích. Každý kůň s jezdcem má svého vodiče, úroveň pokročilosti jezdce určuje vždy instruktor, který pak může doporučit i vyjížďku do přírody.

Typ č. 8 - outdoorový - smíšený oddíl, pohyb v přírodě, lanové aktivity, orientace  a přežití přírodě

Odpoledne zveme děti do světa FANTAZIE, do říše Elfů, Amazonek, lesních víl a dalších bájných postav, které žijí i na jiných prapodivných planetách než je ta naše "modrá planeta" Země.